Her ay bir mahallede gerçekleştirilen Halk Günü Toplantısı bu ay Haylamaz Mahallesinde yapıldı. Toplantıya Kaymakamımız Fatih BAYRAM, İlçe Jandarma Komutanı Himmet ERTEKİN,İlçe Müftü Vekili Ahmet DİLEK, SYDV Müdürü Şefika KAYSANAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel CANSEVER, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Deniz ÖZBAY , AYDEM ve DESKİ yetkilileri ve vatandaşlar katıldı. 
Mahalle meydanında Haylamaz Muhtarı Mehmet ERSOY ve mahalleliler tarafından karşılanan heyet, daha sonra kıraathane bahçesinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Kaymakamımız Fatih BAYRAM, sorunların takibinin titizlikle yapılacağını belirtti. Toplantı sonrası Güney Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından engelli vatandaşımız Sami ÖZKUL için yaptırılan ve yapımı tamamlanan prefabrik ev kontrol edildi. Ardından mahallenin su deposunda, yapımı devam eden cami lojmanında ve süt toplama merkezinde incelemelerde bulunuldu. 
Ev ziyaretleri kapsamında TURGUT ve ÖZTÜRK aileleri ziyaret edilerek talepleri alındı ve mahalle ziyareti sonlandırıldı.
 
 
İSAY2 Galeri